CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Soutěž s Taste of the Wild – probuďte šelmu ve svém psovi

Americká krmiva Taste of the Wild patří díky svému složení k těm nejlepším a nejkvalitnějším. Krmiva jsou kompletně bez obilovin a najdete v nich maso z divočáka, kachny, krocana, křepelky, jelena, jehněte, ale také pstruha či lososa. Krmiva mají navíc spoustu přidané zeleniny, ovoce, minerálních látek a stopových prvků. Na své tak přijde každý psí labužník!

Soutěžit můžete o 10 velkých 13kilových pytlů těchto kvalitních granulí v 5 různých variantách. Každá 50. správná odpověď vítězí a její autor si bude moci zvolit libovolnou variantu ze seznamu níže, kterou mu doručíme až domů.

TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy

Krmivo pro štěňata provoněné uzeným lososem. Lososový olej přispěje ke správnému vývoji vašeho malého vlka. Lehké rybí balení příjemně uleví zažívání.

TASTE OF THE WILD High Prairie Puppy

Pečený bizon s lososovým olejem pro bezchybný vývoj vašeho štěněte. Přidané srnčí, jehněčí a hovězí zaručí poctivý obsah hrubých bílkovin v tomto krmivu.

TASTE OF THE WILD Wetlands Wild Fowl

Nadupané drůbeží balení. Čerstvá a pečená kachna, krocan a jedinečné křepelčí maso. Kupa proteinů s nízkým obsahem tuku.

TASTE OF THE WILD Sierra Mountain Canine

Perfektně stravitelné proteiny v podobě čistého novozélandského jehněčího, ale také divočiny z amerických horských oblastí.

TASTE OF THE WILD High Prairie Canine

Pečený bizon a další druhy divokého masa. Také srnčí, jehněčí a hovězí zaručí poctivý obsah hrubých bílkovin v tomto krmivu.Soutěž je ukončena. Gratulujeme výhercům, které budeme kontaktovat e-mailem.
  • kotkes@***.cz
  • mikomako@***.cz
  • fialka489@***.cz
  • veronikamich@***.cz
  • hntrnkova@***.sk
  • vendilka.didulka5@***.cz
  • kubinovaliba@***.cz

Soutěžní otázky

1. Krmiva Taste of the Wild obsahují:

2. Krmiva Taste of the Wild jsou pro:

3. Jsou v nabídce značky Taste of the Wild také konzervy?

Výhry v soutěži

Každá 50. správná odpověď až do vyčerpání 10 pytlů.

13 kg pytel krmiva dle vlastního výběru

Krmivo Taste of The Wild Krmivo Taste of The Wild Krmivo Taste of The Wild Krmivo Taste of The Wild Krmivo Taste of The Wild


Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení
1. Organizátor soutěže je společnost HKR Vet s.r.o., Praha 9 Čakovice, Cukrovarská 2/27, IČ: 2426368, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 198549 (dále jen „organizátor“).
2. Místo, kde bude soutěž probíhat: na webových stránkách www.radaveterinare.cz
3. Možnost zapojit se do soutěže má účastník od 13.10.2017 do 5.11.2017, s případným prodloužením.
4. Vstupem do soutěže se všichni její účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
5. Soutěže se může zúčastnit pouze plně svéprávná fyzická osoba, která je občanem České republiky, starší 18 let a bydlištěm na území České republiky, která splní všechny podmínky stanovené pro účast v této akci (dále jen „soutěžící“).
6. Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze jednou.
7. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích, na webu portálu, na Facebooku, případně jiným vhodným způsobem. Soutěžící zároveň souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn zpracovávat jako správce osobní údaje soutěžících poskytnuté v rozsahu této soutěže za účelem realizace soutěže a nabízení obchodu a služeb organizátora včetně zasílání informací o pořádaných akcích, službách a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., soutěžící je oprávněn tento souhlas kdykoliv odvolat
8. Účastí v soutěži každý soutěžící potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, jakož i se všemi dalšími právy vyplývajícími z §11 a §21 tohoto zákona.
9. Výhru v soutěži nelze vymáhat soudní cestou.
10. Ve sporných případech si společnost HKR Vet s.r.o. vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

II. Základní mechanismus soutěže
1. Úkolem soutěžících je zodpovědět tři soutěžní otázky, z nichž každá má maximálně tři varianty odpovědí, z nichž pouze jedna je správná.
2. Soutěžící má možnost najít nápovědu na webu www.krmivo-tasteofthewild.cz.
3. Soutěžící odpoví na jednotlivé znalostní otázky, potvrdí, že souhlasí s pravidly soutěže a se zpracováním osobních údajů a stiskne tlačítko “odeslat”. Jestliže odpoví tímto způsobem a odpovědi na jeho otázky budou správné, postupuje do slosování o cenu.
4. Výhru získává 50., 100., 150., 200., 250., 300., 350., 400., 450., a 500. soutěžící, kteří zodpoví správně všechny otázky a splní všechny podmínky účasti v soutěži.

III. Předání výhry
1. Výherce bude o výhře informován do 7 kalendářních od skončení soutěže, prostřednictvím e-mailu. Pokud výherce neodpoví do 7 kalendářních dnů po odeslání e-mailu, připadne výhra dalšímu soutěžícímu v pořadí.
2. Cenu výherci předá HKR Vet s.r.o. po předchozí dohodě s výherci.
3. Výhry budou výhercům zaslány přepravní společností.
4. Výhra nemůže být proplacena v penězích.REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?