CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Vytí v noci

Otázka 3.2.2019     Pes

Dobrý den, mám roční fenecku pitbulla. Brala jsem si ji v 11 měsících, s tím, že jsem třetí majitel a nikdo ji nechtěl. Snažila sem se jí pomoct na důvod proč ji dávali pryc sem nepřišla. Potřebocala bych radu, moje fenka v noci vyje, ne v kuse, ale v častých intervalech. Kdyz sem se ptala, bývá to hlavně o noční směně, při ranní a odpolední je v klidu. Když odcházím a přicházím domu je klid. Zkousrlala sem ji natáčet a díky tomu sem zjistila jak vyje. Můžete mi prosím poradit, co mám dělat? Zaplou televizi, moje věci procházky, plně se jí věnuji. Je to neskutečná láska. Ale to její vytí mě v noci trápí. =(

Veterinář odpovídá PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, poruchy chování jsou obtížné problémy, které je potřeba řešit komplexně a dlouhodobě. Příliš rad Vám na dálku nemohu dát. Jestli tomu dobře rozumím, máte ji teprve měsíc, což je velmi krátká doba. Další změna majitele a různé podmínky chovu předtím mohou znamenat velký stres a bez Vaší přítomnosti se možná fenka doma bojí. Pevným režimem, dostatečnou příjmenou únavou - tréninkem a procházkami během dne a především jistotou Vašeho laskavého, ale pevného vedení by se situace mohla zlepšit, ale chce to čas.

Další zajímavý obsah

Kloubní výživa pro psy, 2. díl: stavba kloubu

V minulém díle jsme si řekli kdy a jak užívat kloubní výživu. Teď se ale potřebujeme zorientovat v nepřeberném množství produktů, které nám trh nabízí. Jak na to? Nejlepší je porozumět stavbě kloubu a funkci jeho jednotlivých součástí. Na základě těchto znalostí se nám bude lépe rozhodovat o látkách, které má správná kloubní výživa obsahovat, aby fungovala tak, jak potřebujeme.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Pes a kočka s průkazem původu: nutnost, nebo předražený papír?

Chov plemen psů a koček podléhá mnoha trendům. Některým lidem na trendech nezáleží a chtějí jen udělat dobrý skutek a pořídí si nalezence z útulku. Jiní mají jasnou představu o plemeni a tady už nastává otázka, kde a za jakých podmínek si svého mazlíčka pořídit. Je nutno brát v potaz, že kočka i pes je velký závazek a bude nám dělat radost po mnoho let. Tak tedy s průkazem původu, nebo bez?

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Jak zastavit průjem a zvracení u psa

Průjem i zvracení jsou velmi častým problémem u psů. Zejména proto, že někteří doslova sežerou, na co přijdou. Někteří mohou ale průjmem trpět v důsledku važných zdravotních problémů a vyžadují pozornost hlavně tehdy, pokud se potíže dostavují pravidelně nebo alespoň velmi často.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?