3 tipy na vánoční dárky pro majitele pejsků a koček
Až budete letos vymýšlet dárek k Vánocům pro svého mazlíčka, zkuste na to jít originálně. Podívejte se na naše tři tipy na netradiční vánoční dárky pro milovníky zvířat.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKOtázka 23.7.2017 Pes
Dobrý den,mám 5letou fenu AST je pořád unavená venku se doslova plíží,tahám ji za sebou někdy je trochu aktivnější.Všechno vyšetření krve i biochemie je v pořádku,štítná žláza v pořádku srdíčko máme zvětšené od narození,ale dle vyšetření sona veter.pí Zelinkové to nemá na únavu vliv.Borelioza negativní.Ted léčíme infekci močového měchýře bereme Zobuxu150mg,pes nechce žrát granule,dáváme rýži,maso,má pořád řídkou stolici ze začátku měla hleny s krví ted bez krve,nevydrží do rána vykadí se doma.Před měsícem jsme dávali stěr z konečníku taky negativní.Nevím co nechat ještě vyšetřit k vůli únavě a může mít fena reakci na Zobuxu stolice je špatná od podávání antibiotik.Děkuji za odpověd,pí Alena
Veterinář odpovídá Veterina PAPRSEK - MVDr. František Svozil PROFIL VETERINÁŘE
Dobrý den, po internetu bez vyšetření pacienta si netroufám vůbec "střílet od boku" diagnózy. Doporučujeme stav vaši fenky probrat buď s vašim současným veterinářem, který pacientku i její výsledky zná, nebo si můžete vyžádat výsledky dosavadních vyšetření a jít se poradit ke komukoliv z kolegů- víc hlav, víc ví.... Ať je vaší fence co nejdříve dobře. Veterina Paprsek
Až budete letos vymýšlet dárek k Vánocům pro svého mazlíčka, zkuste na to jít originálně. Podívejte se na naše tři tipy na netradiční vánoční dárky pro milovníky zvířat.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKPřemýšleli jste někdy o tom, jakou má váš pes paměť a jak funguje? Všichni víme, že si pejsek umí zapamatovat kdejakou lumpárnu a naopak při tréninku dělá, že to či ono zapomněl. Psí a lidská paměť funguje rozdílně. Lidé si uchovávají vzpomínky jako živé obrazy. Podle studií si psi obrazy nevytváří, ale mají takzvané „otisky“ událostí, kde hrají roli zvuky, pohyby a pachy. Otestujte si, jak je na tom váš pejsek!
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKVáš mazlíček může oslepnout postupně i náhle z mnoha důvodů, mezi ty nejčastější patří diabetes, onemocnění sítnice, oční trauma či glaukom, na vině může být take genetika. Problému si nemusíte ze začátku vůbec všimnout, máte-li však podezření, určitě jděte ke svému veterináři.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKNový příběh z Případů z veteriny je o fence jorkšíra Chille a jejím nádoru mléčné žlázy. Zdánlivě smutný případ dopadl happenedem. Zásluhu na tom mají informovaní majitelé fenky a veterináři z Veterinární kliniky Zodiacus 97 v Plzni, kteří to s ní nevzdali.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKVánoce se blíží mílovými kroky. A určitě už přemýšlíte, čím potěšíte své nejbližší. Asi najde něco pod stromečkem i váš čtyřnohý parťák. Ale co mu letos dát? Jděte na to chytře a nedávejte pamlsky, které nic nepřinesou a jen se po nich tloustne. Spojte dohromady zdraví prospěšný účinek s dobrou chutí.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKMáte fenku a zdá se vám, nebo snad někdy v minulosti zdálo, že je březí? Chovala se podivně? Ptáte se, jak je to možné, když se k ní pes ani nepřiblížil? Pravděpodobně byla falešně březí.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK© 2016 - 2026 | HKR Vet s.r.o.
REGISTRACE
Můžete se zaregistrovat přes Facebook
Registrovat přes FacebookBĚŽNÁ REGISTRACE
Vložte platný email.
Heslo musí mít minimálně 6 znaků.
Zadaná hesla se neshodují.
Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!
Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!
PŘIHLÁŠENÍ
Můžete se přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes FacebookBĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ
Vložte platný email.
Přihlášení bylo neúspěšné.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Přihlášení bylo úspěšné!
PŘIHLÁSIT SEJeště u nás nemáte účet? Registrujte se zdarma!