CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Tříletá fenka

Otázka 11.9.2019     Pes

Dobrý den, mám tříletou fenku Brandlbraky a obavám se že je slabá na srdíčko. K veterináři jsme již objednaní na vyšetření ale jde mi spíš o to zda je můj dojem pravdivý a mužů se určitým věcem vyvarovat. Fenka už mi sebou 4 praštila o zem, v běhu, prostě se z ničeho nic skácí, má zrychlené dýchání s otevřenou tlamou. Toto trvá tak 5-10 vteřin, poté se zase v klidu zvedne a pokračujeme v procházce. Poprvé se mi to stalo tak před rokem a vzhledem k tomu ze se to neopakovalo nevěnovala sem tomu pozornost, myslela sem si ze to bylo jen takové stávkování z horkého počasí. Ale letos se stalo to samé a na téměř totožném místě, pod dráty vysokého napětí. Poté 2x doma, nejprve sem si myslela žeto s elektřinou asi nemá spojitost ale stalo se to u prodlužovačky co ležela na dvoře když manžel pracoval,a dnes u vysílače u nás na kopci. Možná je to jen můj dojem, ale mám pocit že vše má nějakou spojitost a kdyby ano ráda bych se tomu vyvarovala. Za odpověď děkuji.

Veterinář odpovídá Veterina PAPRSEK - MVDr. František Svozil PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, Opravdu bez vyšetření nemuzu posoudit jaké povahy jsou tyto epizody vaši fenky. Můžeme jen doporučit vysetrenim veterináře a pokid se potvrdí podezření na srdíčko, tak i vyšetření u specialisty - kardiologa aby se přesně specifikovala vada a byly nasazeny odpovídající léky. Před vysetrenim by jakékoliv spekulace byly asi jako hadani z ruky - můžeme se trefit, ale také nemusíme:) hezky den

Další zajímavý obsah

Kupujeme štěně: jak mu přizpůsobit domácnost, aby si neublížilo

Štěňata mají obrovskou spoustu energie, jsou přirozeně zvídavá a baví je objevovat svět okolo sebe. Díky těmto vlastnostem je s nimi zábava, ale současně tak váš malý společník může snadno přijít k úrazu. Příprava domova na příchod štěněte je v mnoha ohledech podobná zabezpečení domácnosti, ve kterém se pohybuje batole. S následujícími tipy ochráníte své štěně, ale řada těchto rad platí také pro dospělé psy.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Kloubní výživa pro psy, 2. díl: stavba kloubu

V minulém díle jsme si řekli kdy a jak užívat kloubní výživu. Teď se ale potřebujeme zorientovat v nepřeberném množství produktů, které nám trh nabízí. Jak na to? Nejlepší je porozumět stavbě kloubu a funkci jeho jednotlivých součástí. Na základě těchto znalostí se nám bude lépe rozhodovat o látkách, které má správná kloubní výživa obsahovat, aby fungovala tak, jak potřebujeme.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Barfování a krmení psa je o zdravém selském rozumu, říká veterinář Milan Štourač

Pan doktor Milan Štourač patří k našim předním specialistům na výživu a B.A.R.F., vyzná se také v etologii psů, působí v Brně, kde má dlouholetou veterinární praxi. Specializuje se také na chov německých dog a francouzských buldočků ve své chovné stanici Bonoda. Povídali jsme si s ním o jeho názorech na B.A.R.F. a výživu psů celkově.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?