VETERINÁRNÍ
PORADNA

ZAJÍMAVÉ
ČLÁNKY

Problém se psem

Otázka 7.9.2019     Pes

Dobrý večer,máme fenku čivavy je jí 8 měsíců od začátku se jí snažíme naučit na plenku ale chodí i ven pokaždé když jde kakat tak své hovínko sní. A také i přes to že ji chodíme venčit tak káká i čůrá doma. Nevíte prosím co s tím? Děkuji.

Veterinář odpovídá Veterina PAPRSEK - MVDr. František Svozil PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, Tady je potreby si ujasnit co od ni chcete. Zda konat potřebu doma nebo venku. Inkdyz je malá, je to stále pes a opravdu zvládne konat potřebu jen venku. Tím, ze ji to dovolujeme z nějakého důvodu i doma se pak nesmíte divit, ze to doma děla. Jasná vpredstava o tom co chcete a vaše duslednost je vesta k vychovanému psovi. Čili venku odměňovat, doma kárat a samozřejmě chodit šte začátku tak často jak to jen jde. Hezky den

Další zajímavý obsah

5 nejčastějších psích nemocí. Znáte je?

Psi jsou našimi věrnými společníky a jsou závislí na naší dobré péči. Chcete-li pomoci svému psímu kamarádovi prožít zdravý život, měli byste znát některé z nejčastějších zdravotních problémů, kterým psi čelí, jejich příznaky, a vědět, co v případě nemoci pro něj můžete udělat.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

Pes sežral vařené kuřecí kosti, co s tím?

Jen na chvíli jste se vzdálili z kuchyně a když se vrátíte, je už pozdě. Pečené kuře vytažené z trouby je pryč. Zloděj sedí na zemi, lapá po dechu a vypadá docela šťastně. Vy jste se mezitím několikrát vyděsili a hlavou se vám začaly honit možné scénáře, co se teď s vaším čtyřnohým přítelem bude dít, protože přece snědl zakázané vařené kuřecí kosti!

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
  Položit dotaz do poradny

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?