Domácí lékárnička pro psa a kočku: co zvířata mohou a naopak nesmí
Má váš pes nebo kočka nějaký akutní problém a vaše cesta vede automaticky do domácí lékárničky? STOP! Víte, které léky zvířatům dát můžete a které ne?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKOtázka 4.7.2019 Pes
Dobry den,mam prozbu,co delat s pejskem,kdy vidi sveho pana tak ho olizuje i pres zakaz,a klidne i hodinu dela to vazne jen panickovi dekuju
Veterinář odpovídá MVDr. Jaroslav Jančík: Veterinární ošetřovna Praha 9 PROFIL VETERINÁŘE
Dobrý den.Zkuste, aby i páníček mu věnoval svůj čas a vymyslel nějaké hry,které by ho zabavily / chození na procházky.,/.S pozdravem MVDr Jančík.
Má váš pes nebo kočka nějaký akutní problém a vaše cesta vede automaticky do domácí lékárničky? STOP! Víte, které léky zvířatům dát můžete a které ne?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKObojek je stále často doporučován a upřednostňován před postrojem, protože je údajně z výchovného pohledu efektivnější a pes se rychleji odnaučí tahat za vodítko. Pro výcvik je možná lepší, jaký má ale vliv na zdraví psa?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKKrátkolebá plemena se těší poměrně velké chovatelské oblibě. Jsou sice roztomilá, mívají ale vážné zdravotní potíže. O chovu brachycefalických (krátkolebých) psů i koček jsme si povídali s MVDr. Martinou Načeradskou.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKMinule jsme se seznámili se stavbou kloubu. Nyní už víme, z čeho se kloub skládá a jak se promazává. Poškození kloubní chrupavky je bohužel nezvratné. Na druhou stranu je tu kloubní maz, který může prostřednictvím doplňkového vyživování výrazně pomoci.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKPrvním příznakem problémů s ocasem je skutečnost, že zvíře nepoužívá ocas jako obvykle. Dochází k částečné až k úplné ztrátě pohyblivosti, v některých případech naopak ke ztrátě povrchové a hluboké citlivosti.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKNašli jste v dopise Ježíškovi od vašich dětí to vroucí přání mít doma něco živého? Nebo o tom již dlouho všichni tajně přemýšlíte a Vánoce se vám zdají jako ideální příležitost? Ještě vteřinku se zastavte a společně se nad článkem zamyslete nad důležitými aspekty tohoto kroku.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK© 2016 - 2026 | HKR Vet s.r.o.
REGISTRACE
Můžete se zaregistrovat přes Facebook
Registrovat přes FacebookBĚŽNÁ REGISTRACE
Vložte platný email.
Heslo musí mít minimálně 6 znaků.
Zadaná hesla se neshodují.
Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!
Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!
PŘIHLÁŠENÍ
Můžete se přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes FacebookBĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ
Vložte platný email.
Přihlášení bylo neúspěšné.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Přihlášení bylo úspěšné!
PŘIHLÁSIT SEJeště u nás nemáte účet? Registrujte se zdarma!