Nejčastější typy rakoviny a nádorů u psů – 1. část
Rakovina a nádory u zvířat jsou stejně nebezpečné jako u lidí. I zde však zároveň platí, že existují cesty, jak je vyléčit.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKOtázka 1.3.2019 Pes
Dobrý den, mám 10 měsíčního labradora a má problémy s kašlě. Byl dvakrát přeléčen augmentinem, a i tak pořád kašle. Má spíše suchý kašel, nejvíce kašle ráno ale ne pravidelně, někdy je třeba den bez kašle. Jinak je velmi aktivní, chuť k jídlu má. Bral i několikrát jitrocelový sirup i sirup na suchý kasel a bez efektu. Chtěla jsem tedy poprosit o radu. Díky Baláková
Veterinář odpovídá Veterinární klinika Zodiacus 97 PROFIL VETERINÁŘE
Dobrý den, vyšetřila bych pořádně poslechem srdíčko a udělala rentgen plic. Při negativním nálezu bych další antibiotika nasadila na základě kultivace. Pokud se budete chtít objednat k nám, tak nejlépe vám s tímto problémem pomůže MVDr. Fořt.
Rakovina a nádory u zvířat jsou stejně nebezpečné jako u lidí. I zde však zároveň platí, že existují cesty, jak je vyléčit.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKCo blechám chybí na velikosti, to dohánějí svou vytrvalostí. Boj s těmito drobnými krvežíznivými parazity stojí spoustu peněz. Je to jeden z největších výdajů pro majitele domácích mazlíčků. Chovatelé si často stěžují, že i když prevenci proti blechám a klíšťatům věnují maximální péči, přesto někdy na svém mazlíčkovi blechy objeví. Odkud se tyto blechy berou? Většinou vysvětlení spočívá v jednom z následujících důvodů.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKPravidelné zdravotní prohlídky jsou důležitou součástí péče o zdraví vašeho mazlíčka. Zvířata nám bohužel nedokáží říct, že je něco trápí, nemoc se proto může projevit až v pozdějším stadiu.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKBlechy dokáží potrápit zvířata, ale i lidi. Není totiž pravda, že by blecha psí na člověka nešla. Tomuto bezkřídlému hmyzu se daří v jakémkoliv ročním období, zima proto není výjimkou, přestože jsou někteří majitelé psů a koček přesvědčeni o opaku.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKOčkování se v základu rozděluje na povinná, nepovinná, avšak vysoce doporučitelná, takzvaný "core", a nepovinná očkování. Které nemoci patří do třetí skupiny a co mohou vašemu psovi způsobit?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKJaro a léto láká k častějším a delším procházkám, vody je a bude kolem víc než dost. Venku v kalužích, v bazénech, v rybnících i v moři. Věděli jste, že pití neprověřené vody venku může vašemu psovi způsobit nepěkné zažívací potíže? Na co si tedy dát pozor?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK© 2016 - 2026 | HKR Vet s.r.o.
REGISTRACE
Můžete se zaregistrovat přes Facebook
Registrovat přes FacebookBĚŽNÁ REGISTRACE
Vložte platný email.
Heslo musí mít minimálně 6 znaků.
Zadaná hesla se neshodují.
Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!
Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!
PŘIHLÁŠENÍ
Můžete se přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes FacebookBĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ
Vložte platný email.
Přihlášení bylo neúspěšné.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Přihlášení bylo úspěšné!
PŘIHLÁSIT SEJeště u nás nemáte účet? Registrujte se zdarma!