CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Noční pomočivání dospělého psa

Otázka 17.8.2019     Pes

6 leta fenka (vykastrovana) bolonskeho psíka se začala v noci pomocovat na sedací soupravu. Hledáme příčinu a nevíme si již rady. Zkouseli jsme vse možné. Vyšetření moč. měchýře vč vysetreni moče a sonografie je bez nálezu,negativní psychické či nové změny v rodině žádné, netrestáme, na noc odebirame i misku s pitím. Vyvencena je kolem 23h a ráno chodíme kolem 6.30h a do té doby již sedačka pomočena.Pres den se to neděje i když je doma daleko delší dobu. Upozorňuji jen, že na tento režim je zvyklá od štěněte a dokázala vydržet přes noc i 10h aniž by se pomocila.Nevim, co bych pro to ještě mohla udělat a tak prosím o radu. Děkuji mnohokrát. S pozdravem Lenka Duškova Plzeň

Veterinář odpovídá Veterinární ordinace ROCOVET PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, bohužel nevím, která konkrétní vyšetření byla provedena a s jakým výsledkem. Tento problém bez konkrétních výsledků nelze posoudit, pokud máte výsledky vyšetření Vaší fenečky, můžete je zkonzultovat ještě s jiným lékařem. Jediné co Vám mohu poradit, zkusit se s vaším veterinárním lékařem zaměřit na to, jestli se nemůže jednat o inkontinenci po kastraci. Tímto trpí převážně feny velkých plemen, ale nelze to na 100% vyloučit i u malých plemen. Hezký den

Další zajímavý obsah

Hobby

11 činností, kterými zkracujete vašemu psovi život

Myslíte si, že pro svého pejska děláte to nejlepší. Krmíte ho kvalitním krmivem, dáváte mu spoustu lásky, házíte mu míčky jako zběsilí, jen proto, abyste ho viděli radostně poskakovat. Pečovat o psa znamená ale mnohem víc, než ho jen dobře krmit a hrát si s ním. A stává se, že občas přehlédnete věci, kterými nevědomky zkracujete vašemu čtyřnohému kamarádovi život. Jaké to jsou?

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

Cestování s mazlíčkem: 7 tipů, jak se připravit na dobrodružství a užít si ho

Za chvíli začínají letní prázdniny a část světa se začne přemísťovat do teplejších destinací. Ne vždy ale chceme nechat našeho zvířecího parťáka doma, a tak vybíráme takovou dovolenou, aby mohl vyrazit na cesty s námi. Může to však pro něj znamenat stres a někdy i nebezpečí, proto jsme pro vás připravili několik doporučení, jak cestu bezpečně zvládnout.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Lidské léky pro psy a kočky. Ano, nebo ne?

Majitelé mazlíčků si často stěžují na to, že je veterináři nutí kupovat drahé léky pro zvířata. Je potřeba uvědomit si, že humánní léčivé přípravky jsou vyvinuté pro lidi, ty veterinární pro zvířata. Neopatrným zacházením a neznalostí můžete zvířeti způsobit vážné zdravotní komplikace, v některých případech i smrt.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?