CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Náš pejsek nemůže chodit

Otázka 7.11.2018     Pes

Dobrý den, trápí nás problém naši fenky. Tedy přítele, ale už nevíme co dělat. Ze dne na den přestala chodit. Po par metrech si sedá a už nemůže dal a lehne si, sedne a už se ji nechce dal. Okamžitě jsme jeli k veterinarovi, ten nám řekl podle výsledku krve ze to není deloha atd a ze by to měly být asi zada. A dal nám nějaké léky na bolest. (Je trosku pri tele, ale přesto vždy behala, je to zlaty retrivr a má 7let) poté jsme se radili ještě s jiným veterinárem a řekl nám ze ty léky jsou akorát zlo. Ze ji to uvolní, ale pak se to skřípne ještě víc... ze by se měla spis najít příčina aby se to vyléčilo, tak nám řekl ať odchytneme moč ze udělá nějaké vyšetření. Jenže prý vždy když se pustí ven, tak si po par metrech sedá a moc nejde odchytit. Už nevíme co dělat, doufáme ze se co nejdřív odchyti moč a pomůžeme ji. Ale i přesto jsem Vám chtěla napsat dotaz, protože čím víc nápadu tím je to pro nás lepší na řešení. Tohle cele se děje asi týden. Predem moc dekuju za odpověď, je to pro nás opravdu důležité.

Veterinář odpovídá Veterina Kadaň PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, určitě se přikláním k tomu najít příčinu, pokud to lze. tedy určitě vyšetřit moč, dále udělat rentgen páteře a kyčlí. Případně ultrazvuk dutiny břišní. Léky pak nasadit, až když budete vědět, že má artrózu a od té pramení bolesti.

Další zajímavý obsah

Jak se vyrovnat se smrtí mazlíčka

Dokonce i nebližší lidé občas nesplní naše očekávání, zklamou nás nebo způsobí bolest. Všechny neshody jsou součástí mezilidských vztahů. Na rozdíl od lidí jsou nám ale naši zvířecí kamarádi bezmezně věrní, oddaní a stálí, nikdy nekritizují, jsou vždy rádi, když nás vidí. Není tedy divu, že když mazlíček zemře, cítíme hluboký pocit ztráty a snažíme se s tímto faktem vyrovnat, jak nejlépe dokážeme.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

Paměť vašeho psa: zjistěte, jak je na tom pomocí jednoduchého testu

Přemýšleli jste někdy o tom, jakou má váš pes paměť a jak funguje? Všichni víme, že si pejsek umí zapamatovat kdejakou lumpárnu a naopak při tréninku dělá, že to či ono zapomněl. Psí a lidská paměť funguje rozdílně. Lidé si uchovávají vzpomínky jako živé obrazy. Podle studií si psi obrazy nevytváří, ale mají takzvané „otisky“ událostí, kde hrají roli zvuky, pohyby a pachy. Otestujte si, jak je na tom váš pejsek!

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?