CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Nádor na mléčné žláze Yorkshire

Otázka 17.2.2020     Pes

Dobrý den, máme 15,5 roční fenku, která není kastrovaná a má nádor na mléčné žláze od června 2019. Postupně se začal zvětšovat a veterinář nám sdělil, že kvůli věku nedoporučuje operaci. Minulý týden jsme byli na kontrole, protože se nádor celkem dost zvětšil a veterinář nám řekl, že dokud pes žere, tak je tu s námi rád. Jenomže včera jsem si všiml, že nádor mokvá a má tam krvavé flíčky. Dneska jsme volali s veterinářem a ten nám sdělil, že už je to finální fáze, že se to už nezlepší a bude z toho téct hnis a i když to nebude úplně bolet, tak se pejsek bude trápit a bylo by vhodné zvážit uspání. Přikládám foto nádoru. http://imgWorld.cz/KyrdQBjWgP.jpg a http://imgWorld.cz/VrPMLT3hdW.jpg . Rozhodně bychom nechtěli, aby se pejsek trápil. Do toho ještě trpí stařeckou demencí, kdy naráží do věcí a má "záseky". Do toho celý dny spí a má artrózu kostí, takže chodí hodně špatně a i špatně vidí a slyší. Žere ale stále v pohodě. Prosím o radu či doporučení co dělat. Děkuji.

Veterinář odpovídá Veterina PAPRSEK - MVDr. František Svozil PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, Zda zvíře zvládne operaci napoví předoperační vyšetření(krev, rentgen...) a ne věk pacienta. Pak se dále zvažuje riziko v případě ze by se operovali, ale i to, že se operovat nebude, že tedy pacient nedostane šanci. Konečně rozhodnutí zda tedy operovat či ne je na Vás. Stejně tak jako rozhodnutí kdy psa nechat utratit. Hezky dne

Další zajímavý obsah

Hobby

Máme doma štěně: 6 (zlo)zvyků, které by vás neměly překvapit

Přinesli jste si domů kuličku štěstí a najednou se vám honí hlavou milion otázek. Proč tolik spí? Proč při hlazení chňape po prstech? Co znamenají pravidelné závody po obýváku? A vyroste z toho někdy? Ačkoli vás chování vašeho štěňátka může vyvádět z míry, většina novopečených štěněčích rodičů zažívá to samé. Následující seznam vám možná některé záhady pomůže odkrýt.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?