CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Krmivo pro psa

Otázka 12.2.2019     Pes

Dobrý den, krmím svého psa premiovými graulemi, teď poslední dobou značkou yoggies, nechce je jíst. Vždy na začátku granule jí, ale pak přestaně. Musím mu tam začít přidávat konzervy, aby vůbec něco snědl. Přitom ostatní jídlo, které jim já by si dal hned, nemá problém ani s pamsly pro psy. Může být jen rozmazlený a vybíravá a nebo v tom mám hledat něco vážnějšího? Děkuji za radu

Veterinář odpovídá MVDr. Jaroslav Jančík: Veterinární ošetřovna Praha 9 - Satalice PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den. Přístup k jídlu u lidí a zvířat je si dost podobný.My si taky rádi dáme ,pokud nemáme zdravotní problémy,něco extra , co nám podráždí chuťové pohárky, i když je slané, mastné , ale voňavé a chutná to.Když pak začnou zdravotní problémy ,tak se musí podávat jídlo ,které neobsahuje konzerv.látky., zchutňovadla.,barviva a podávají se probiotika a prebiotika apod.Musíte hledat vodné krmení,které pes sežere a nebude mít z něj zdravotní problémy.Pokud nemá zažívací problémy/ průjmy,zvracení,./ , nehledal bych v tom nějaký problém.S pozdravem MVDr Jančík.

Reakce od tazatele

Takze i kdyz to psovi nechutna, klidne byste pokracoval ve stejne znacce, kdyz se bavime o tom, ze mu dodava vse potrebne a jen byste mu sem tam jidlo dochutil necim lepsim? Dekuji za odpoved

Reakce od veterináře

Dochutil bych to něčím vyjímečným, ale dieteticky vhodným doplňkem/ příklad: uvařil bych z kuřete polévku,přidal bych do ní zeleninu, a trochu bych změnil ten pravidelný stereotyp s granulemi/. MVDr Jančík.

Reakce od tazatele

Dekuji za rady a odpoved. Preji krasny den.

Další zajímavý obsah

Kloubní výživa pro psy, 2. díl: stavba kloubu

V minulém díle jsme si řekli kdy a jak užívat kloubní výživu. Teď se ale potřebujeme zorientovat v nepřeberném množství produktů, které nám trh nabízí. Jak na to? Nejlepší je porozumět stavbě kloubu a funkci jeho jednotlivých součástí. Na základě těchto znalostí se nám bude lépe rozhodovat o látkách, které má správná kloubní výživa obsahovat, aby fungovala tak, jak potřebujeme.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Jak si porozumět s věterinářem?

Pokud vlastníte nebo se chystáte pořídit si domácí zvíře, do vašeho života s ním více či méně vstoupí také veterinární lékaři. Aby vám prostředí veterinárních ordinací nenahánělo hrůzu, abyste chodili na veterinu pokud možno rádi a především aby vám a vašemu zvířeti veterinární péče přinášela pokud možno jen samé benefity, je tu seriál článků o porozumění si s veterinářem.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Pes versus klíšťata a blechy: 10 nej přípravků a způsobů, které jdou do protiútoku

Odstraňování klíšťata není žádná legrace. Nejen že jsou to odpudivé potvory, které trápí vašeho psího miláčka, navíc přenáší nebezpečné choroby a jejich vytahování je pořádný očistec. Útočí převážně během jarních a letních měsíců. Takže jak se jich pokud možno nadobro zbavit? Tady je deset způsobů jak předcházet jejich chycení, nebo se jich následně zbavit.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?