CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Kousnutí od sousedova psa

Otázka 20.7.2019     Pes

Dobrý den, dneska nám utekl pes společně se sousedovým, našli jsme je jak si hrajou, ale když jsem přišel domu, zjistil jsem, že náš pes má v noze krvavou ránu, kterou si pořád lízal, tak jsme mu jí obvázali. Na veterině už mají zavřeno a chci se zeptat, jestli není lepší ránu rozvázat, aby si jí mohl lízat, nebo ji nechat zavázanou do zítra než pojedeme k veterináři? Předem děkuji za rychlou odpověď

Veterinář odpovídá Veterinární ordinace POLNIČKA PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den. Pes nesmí ránu lízat nikdy, protože tím jen zanáší do rány infekci a znemožňuje hojení. Měli jste navštívit jinou veterinu, protože obdobnou ránu je třeba do 24 hodin zašít. Tak má nejlepší šanci na nekomplikované zahojení. S pozdravem, Jan Havránek. PS: Děkujete za rychlou odpověď, ale tato poradna funguje tak, že na zodpovězení otázky má veterinář 3 dny. Takže rozhodně není vhodná k řešení akutních problémů.

Další zajímavý obsah

Hobby

Cestování s mazlíčkem: 7 tipů, jak se připravit na dobrodružství a užít si ho

Za chvíli začínají letní prázdniny a část světa se začne přemísťovat do teplejších destinací. Ne vždy ale chceme nechat našeho zvířecího parťáka doma, a tak vybíráme takovou dovolenou, aby mohl vyrazit na cesty s námi. Může to však pro něj znamenat stres a někdy i nebezpečí, proto jsme pro vás připravili několik doporučení, jak cestu bezpečně zvládnout.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Jak si porozumět s veterinářem?

Pokud vlastníte nebo se chystáte pořídit si domácí zvíře, do vašeho života s ním více či méně vstoupí také veterinární lékaři. Aby vám prostředí veterinárních ordinací nenahánělo hrůzu, abyste chodili na veterinu pokud možno rádi a především aby vám a vašemu zvířeti veterinární péče přinášela pokud možno jen samé benefity, je tu seriál článků o porozumění si s veterinářem.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

FOR PETS: jedinečný veletrh pro domácí mazlíčky a jejich majitele

První dubnový víkend bude letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA patřit tradičnímu svátku všech zvířat. Sedmý ročník veletrhu FOR PETS nabídne vše pro čtyřnohé, dvounohé i beznohé domácí mazlíčky. Seznámíte se s novinkami na trhu a zároveň se setkáte s odborníky či zhlédnete ukázky práce se zvířaty. Doprovodný program, který připravuje Nadace na ochranu zvířat, bude i letos pestrý. Veletrh FOR PETS doplní od 6. do 9. dubna 2017 soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?