B.A.R.F. může pomoci psovi zhubnout, jen syrová strava ale nestačí
Máte pocit, že váš pes má nějaké to kilo navíc, už neběhá jako laňka a je celkově pomalejší? Jak je to s nadváhou a obezitou u psů nastiňuje MVDr. Milan Štourač.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKOtázka 3.3.2022 Pes
Dobrý den, může být třepení drápků při zkracování způsobeno nevhodnými kleštěmi na drápy? Podle čeho vybrat správné kleště na drápy pro 3kilového psa? Můžete případně doporučit konkrétní produkt, příp. značku? Díky moc.
Veterinář odpovídá MVDr. Jaroslav Jančík: Veterinární ošetřovna Praha 9 PROFIL VETERINÁŘE
Dobrý den. Doporučuji f.Doggyman. Mají různé velikosti a dle toho si vyberete. S pozdravem MVDr Jančík.
Máte pocit, že váš pes má nějaké to kilo navíc, už neběhá jako laňka a je celkově pomalejší? Jak je to s nadváhou a obezitou u psů nastiňuje MVDr. Milan Štourač.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKPsi nám dělají radost, společnost a poskytují nám spoustu lásky. Věděli jste ale, že nám lidem mohou svým tradičním olíznutím tváře zlepšovat zdraví? Vědci zjišťují, že mixování psích a lidských mikrobů může být do určité míry zdraví prospěšné.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKKdy jste naposledy vyměnili své kočce písek v toaletě a psovi pořádně umyli misku? Naše mazlíčky zbožňujeme, proto je také máme, jejich přítomnost s sebou ale přináší navíc bakterie a roztoče, a tedy i vyšší nároky na hygienu. A co teprve tehdy, když máte děti. Čistá domácnost je zdravá domácnost a o domovu se zvířátky to platí dvojnásob. Zoonózy totiž v nečistém prostředí číhají na každém kroku.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKŠtěňata mají své problémy s chováním a starší psi mají zase jiné. U starších psů není mnohdy potíž v tom, že by neznali pravidla, ale v tom, že je z různých důvodů nejsou schopni dodržet. Stáří si vybírá svou daň a čeká nás jednou všechny, víte, co vás se stárnoucím pejskem čeká?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKZánět je obrannou reakcí organismu na poškození tkáně. Záněty se projevují se v různých místech a s různou intenzitou. U některých typů stačí počkat, jak se s ním organismus vyrovná, některé naopak vyžadují léčbu a tedy i návštěvu veterináře.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKMVDr. Eva Štercová, Ph.D. působí v Ústavu výživy zvířat na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Její specializací je výživa psů a zvířat, a tak jsme se zeptali, jak to je s krmením doma připravovanou vařenou stravou.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK© 2016 - 2026 | HKR Vet s.r.o.
REGISTRACE
Můžete se zaregistrovat přes Facebook
Registrovat přes FacebookBĚŽNÁ REGISTRACE
Vložte platný email.
Heslo musí mít minimálně 6 znaků.
Zadaná hesla se neshodují.
Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!
Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!
PŘIHLÁŠENÍ
Můžete se přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes FacebookBĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ
Vložte platný email.
Přihlášení bylo neúspěšné.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Přihlášení bylo úspěšné!
PŘIHLÁSIT SEJeště u nás nemáte účet? Registrujte se zdarma!