VETERINÁRNÍ
PORADNA

ZAJÍMAVÉ
ČLÁNKY

Je to kýla?

Otázka 12.2.2019     Pes

Dobrý den,ráda bych se Vás zeptala na názor.V přiloze přikladam fotografii.Máme Amstaffa 3letého.Koncem prosince se mu vytvořili červene velke dva fleky v oblasti třisel,podle vzorku z laboratoře veterinaři nic nenašli a řekli,že je to asi alergicka reakce.Dali nám probiotika(Aptus Aptobalance Pet) a nějaky šampon,fleky zmizeli ale pod pupikem se mu ted udělala takovahle "boulička"neumim to popsat.Nevim zda mam jit ke stejnemu veterinari,zajimal by me nazor jineho veterináře. Co by to mohlo být?Pes ji,má jen granule je hodně velky alergik,venku je v pohodě i doma,posledni dobou hodně vzrušený,nevim zda by to s tim mohlo souviset. Předem děkuji za Váš čas a nazor. Kochanová

Veterinář odpovídá MVDr. Jaroslav Jančík: Veterinární ošetřovna Praha 9 PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den. Pokud je ta boulička pod pupíkem, a když ji mírně zmáčknete a ona se na čas ztratí a v jiné poloze se zase objeví, může to být pupeční kýla.Máte tříletého mladého psa, který pohlavně vyspívá,to vzrušení může být spíše od toho.Šel bych na kontrolu ke stejnému veterináři.S pozdravem MVDr Jančík.

Reakce od veterináře

Dobrý den. Pokud je ta boulička pod pupíkem, a když ji mírně zmáčknete a ona se na čas ztratí a v jiné poloze se zase objeví, může to být pupeční kýla.Máte tříletého mladého psa, který pohlavně vyspívá,to vzrušení může být spíše od toho.Šel bych na kontrolu ke stejnému veterináři.S pozdravem MVDr Jančík.

Další zajímavý obsah

Odborník

POZOR: nežádoucí reakce na očkování psů a koček

Nežádoucí reakce na očkování je jakýkoliv vedlejší projev nebo nechtěná změna zdravotního stavu zvířete, nastávající v důsledku aplikace očkovací látky. Očkování je obecně velmi démonizováno, mnohými lidmi zatracováno a je mu přisuzována spousta zcela nesmyslných a nepravdivých důsledků. Pozitiva očkování jsou neoddiskutovatelná, v tomto článku však shrneme jeho nejčastější negativní důsledky. Zaměříme se pouze na případy, kdy je vakcína správně skladovaná a správně aplikovaná, použití nevhodných preparátů nebo aplikace jinam než na určené místo nejsou předmětem tohoto článku.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Lidské léky pro psy a kočky. Ano, nebo ne?

Majitelé mazlíčků si často stěžují na to, že je veterináři nutí kupovat drahé léky pro zvířata. Je potřeba uvědomit si, že humánní léčivé přípravky jsou vyvinuté pro lidi, ty veterinární pro zvířata. Neopatrným zacházením a neznalostí můžete zvířeti způsobit vážné zdravotní komplikace, v některých případech i smrt.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
  Položit dotaz do poradny

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?