CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Hericium

Otázka 21.5.2019     Pes

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore, omlouvám se, že tímto obtěžuji, ale mám doma 9 letou fenku německého ovčáka, které byla bohužel zjištěna degenerativní myelopatie. Chodím s ní na fyzioterapie, na kterých mi bylo doporučeno, abych jí podával přípravek Hericium, který by pro ni mohl být užitečný. Bohužel už nevím, jaký konkrétní bych měl zakoupit. Na trhu jich je více. Proto Vás chci poprosit, zda by jste byli tak hodní a nějaký konkrétní mi případně doporučili, plus mi případně poradili i se samotným dávkováním. Fenka váží 34kg. Za jakoukoliv zprávu Vám předem děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Michal Schmidtmayer

Veterinář odpovídá MVDr. Zuzana Richterová PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, raději Vám na dotaz rychle odpovím, neboť se domnívám, že valná většina kolegů, kterým bych ho mohla posunout, je na tom stejně - přípravek, bohužel, vůbec neznám. Velmi ráda se nechám vzdělat, pokud byste o něm měl nějaké informace, pro informace se ale, prosím, obraťte na veterináře, který Vám jej doporučil. Přeji hodně zdraví!

Reakce od tazatele

Dobrý den, Děkuji za Váš email. Samotný přípravek mi žádný veterinář nedoporučil. Tento přípravek mi byl doporučen přímo na té fyzioterapii. Jinak by se mělo jednat o nějaký přírodní "medikament". Viz www.mycomedica.cz/clanky-9178.html S pozdravem a přáním hezkého dne Michal Schmidtmayer

Reakce od veterináře

Děkuji za zdroj a přeji, ať je s pomocí čehokoliv progrese nemoci co nejpomalejší.

Další zajímavý obsah

Blechy útočí nejen na psy! Kde je očekávat a jak se jich zbavit?

Co blechám chybí na velikosti, to dohánějí svou vytrvalostí. Boj s těmito drobnými krvežíznivými parazity stojí spoustu peněz. Je to jeden z největších výdajů pro majitele domácích mazlíčků. Chovatelé si často stěžují, že i když prevenci proti blechám a klíšťatům věnují maximální péči, přesto někdy na svém mazlíčkovi blechy objeví. Odkud se tyto blechy berou? Většinou vysvětlení spočívá v jednom z následujících důvodů.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

5 nejčastějších psích nemocí. Znáte je?

Psi jsou našimi věrnými společníky a jsou závislí na naší dobré péči. Chcete-li pomoci svému psímu kamarádovi prožít zdravý život, měli byste znát některé z nejčastějších zdravotních problémů, kterým psi čelí, jejich příznaky, a vědět, co v případě nemoci pro něj můžete udělat.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Pes a kosti: vařené a zvěřinové jsou životu nebezpečné

Občas od někoho slyšíte, že pes nesmí kosti. Pravda je taková, že pes kosti jíst může – dokonce jsou důležitou součástí B.A.R.F. jídelníčku. Musí být ale zásadně syrové, ideálně ještě obalené zbytky masa, protože to v žaludku nastartuje trávicí enzymy, které pomáhají jídlo lépe strávit. Kosti také obsahují důležitý vápník, jejich kousání posiluje žvýkací svalstvo a skvěle fungují jako přírodní zubní kartáček. Jsou ale situace, kdy jsou pro psa životně nebezpečné a často za to může jen špatná informovanost páníčka.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?