VETERINÁRNÍ
PORADNA

ZAJÍMAVÉ
ČLÁNKY

Čůrání v bytě

Otázka 3.2.2017     Pes

Dobrý den, máme 2 letou fenečku čivavy, spí v pokoji s dcerou, tento týden v noci vstává a chodí čůrat na podložku do koupelny, je to výchovou? Nemocná není, venčení má pravidelné každý den, přes den, kdy je sama loužičky nedělá, dělá to jen v noci. Děkuji.

Veterinář odpovídá Veterinární ordinace a výjezdová služba PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, může se, zejména s ohledem na aktuální chladné počasí a miniaturní plemeno Vašeho pejska, jednat o zánět dolních močových cest v důsledku prochlazení. Je-li zánět prozatím jen slabšího rázu, může přes den fenka moč udržet, ale v noci, kdy je prodleva mezi venčeními delší, může být nutkání k močení intenzivnější. Pokud bude problém i nadále přetrvávat, určitě by bylo vhodné navštívit Vašeho veterináře a provést základní vyšetření moči. Od jeho výsledku se pak bude odvíjet další postup. Přeji hezký den, s pozdravem Gottwaldová

Další zajímavý obsah

Hobby

Jak kempovat se psem? Pomůže psí balíček první pomoci i slušné vychování

Vůně ohně a grilovaného masa, západy slunce a cvrkot hmyzu. Dobrodružství, které zažijete jen při kempování. Rozhodli jste se vzít do party také svého čtyřnohého přítele? Skvělý nápad! Změna prostředí mu určitě prospěje, kdybyste ale pochybovali, jestli je to pro něj to pravé, čtěte, na co se připravit. A také co si zabalit, abyste všechno hravě zvládli.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Antiparazitika pro kočku či psa. Jak si správně vybrat?

Dnes máme široký výběr antiparazitárních preparátů působících proti blechám a klíšťatům. Tito parazité dokáží psa i kočku pořádně potrápit. Kromě toho, že sají krev, mohou být zdrojem přenosných onemocnění a přenašečem vnitřních parazitů, mohou na ně vznikat velmi nepříjemné alergické reakce. Každá forma má své klady i zápory.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
  Položit dotaz do poradny

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?