CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Chování fenky

Otázka 10.6.2019     Pes

Dobrý den. Chci se poradit. Máme 2 fenky jednu už dlouho sheltii. 10 let má. A druhou jsme pořídili jako malé štěňátko před 2 mi lety. Je to kříženec niby krysarika a pince ale asi německého je docela velká na tyto mini rasy. No a cca před tristvtre rokem začala ta mladá skákat do té sheltie. Dělá to jen přede mnou a přítelem. Nikdy by to neudělala když jsou samy doma nebo v noci. Bylo to čím dál častější prostě se jí zakousne do krku a drží. Je těžké je vždy oddělit. Na cvičák nemáme a veterinar doporučil kastraci fenky. Tak jsme tu mladší dali dneska byla na kastraci že prý to pomůže. Ale čtu že někteří mají problém že je fenka po kastraci ještě agresivnější. Nevíte co dělat pokud se ani po tom nesklidni? Nebo alespoň jak je odtrhnout? Proč to dělá? Hlavně přede mnou a kdykoliv. Není to určený čas. Někdy kdy vědí že jdeme pro granule že bude jídlo. Tak do ní najednou skočí. Jindy se obě mazlí hrají si. Ale najednou ji něco. Přeskočí díky Tothová.

Veterinář odpovídá Veterinární stomatologie a prevence PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, váš problém je potřeba řešit s etologem, tedy odborníkem na poruchy chování. Fena se v určitých okamžicích může cítit ohrožená nebo žárlí a podněduje si pozornost. Co je ale na pozadí jejícho chování, by zjistil až odborník, který by je sledoval v jejich přirozeném prostředí. Pěkný den, VŠ

Další zajímavý obsah

Hobby

Máme doma štěně: 6 (zlo)zvyků, které by vás neměly překvapit

Přinesli jste si domů kuličku štěstí a najednou se vám honí hlavou milion otázek. Proč tolik spí? Proč při hlazení chňape po prstech? Co znamenají pravidelné závody po obýváku? A vyroste z toho někdy? Ačkoli vás chování vašeho štěňátka může vyvádět z míry, většina novopečených štěněčích rodičů zažívá to samé. Následující seznam vám možná některé záhady pomůže odkrýt.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Obezita u psů a koček: proč je nebezpečná?

Obezita patří mezi celosvětově velmi rozšířená civilizační onemocnění současné doby a jinak tomu není ani u našich domácích mazlíčků. Zatím co člověk své stravovací návyky může vůlí ovlivnit a změnit, zvíře je plně závislé na péči svého majitele. Obecně platí, že majitelé psů a koček milují své svěřence natolik, že jim vždy rádi dopřejí více než je potřeba a pak vznikají problémy s váhou. Proč je obezita nebezpečná a jak s ní lze bojovat?

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?