CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Chování fenky

Otázka 10.6.2019     Pes

Dobrý den. Chci se poradit. Máme 2 fenky jednu už dlouho sheltii. 10 let má. A druhou jsme pořídili jako malé štěňátko před 2 mi lety. Je to kříženec niby krysarika a pince ale asi německého je docela velká na tyto mini rasy. No a cca před tristvtre rokem začala ta mladá skákat do té sheltie. Dělá to jen přede mnou a přítelem. Nikdy by to neudělala když jsou samy doma nebo v noci. Bylo to čím dál častější prostě se jí zakousne do krku a drží. Je těžké je vždy oddělit. Na cvičák nemáme a veterinar doporučil kastraci fenky. Tak jsme tu mladší dali dneska byla na kastraci že prý to pomůže. Ale čtu že někteří mají problém že je fenka po kastraci ještě agresivnější. Nevíte co dělat pokud se ani po tom nesklidni? Nebo alespoň jak je odtrhnout? Proč to dělá? Hlavně přede mnou a kdykoliv. Není to určený čas. Někdy kdy vědí že jdeme pro granule že bude jídlo. Tak do ní najednou skočí. Jindy se obě mazlí hrají si. Ale najednou ji něco. Přeskočí díky Tothová.

Veterinář odpovídá Veterinární stomatologie a prevence PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, váš problém je potřeba řešit s etologem, tedy odborníkem na poruchy chování. Fena se v určitých okamžicích může cítit ohrožená nebo žárlí a podněduje si pozornost. Co je ale na pozadí jejícho chování, by zjistil až odborník, který by je sledoval v jejich přirozeném prostředí. Pěkný den, VŠ

Další zajímavý obsah

Parazité a domácí zvířata. Nerovný a často nelehký boj

V živočišné říši žije 4–5 % parazitů a to ze 1,7 milionů dosud popsaných druhů živočichů. Přesný počet cizopasníků nebudeme vědět, dokud nebudou popsáni všichni hostitelé. Počet ovšem není podstatný. Mnohem důležitější je informace, že množství parazitů převyšuje počet volně žijících druhů zvířat. Většina hostitelů má více cizopasníků, u člověka je jich popisováno nejméně 149 druhů. Dokonce i někteří parazité jsou současně hostiteli dalších parazitů.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Barfování a krmení psa je o zdravém selském rozumu, říká veterinář Milan Štourač

Pan doktor Milan Štourač patří k našim předním specialistům na výživu a B.A.R.F., vyzná se také v etologii psů, působí v Brně, kde má dlouholetou veterinární praxi. Specializuje se také na chov německých dog a francouzských buldočků ve své chovné stanici Bonoda. Povídali jsme si s ním o jeho názorech na B.A.R.F. a výživu psů celkově.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?