CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Březost fenky

Otázka 16.4.2019     Pes

Dobrý den, mam fenecku čivavy a jednoho 2leteho civavacka, kterého jsem již mnohokrát propůjčila ke krytí, takže 100% úspěšnost. Vůbec jsem netušila, že u ni první hárání se může dostavit tak brzy, tohle je naše první fenka. Dávala jsem ji kalhotky, ale stejně se jim podařilo nějakým způsobem je odstranit, a ke styku došlo 10.den od začátku hárání. Tudíž jsme tedy pocitali, že je nejspíš těhotná a už jsme si na tu myšlenku, že budou štěňátka, docela zvykli a začali se tesit, a tak jsme zašli na veterinu. Bylo nám řečeno, že máme přijít 22.den od nakryti, že dřív to nelze poznat. Když jsme tam tedy přišli 22.den, tak nám pan doktor řekl, že těhotná není, ale že pro jistotu máme ještě přijít ještě za týden. Je možné tedy, aby nebyla těhotná, když vím, že nas civavacek je na 100% plodný? Děkuji L.M.

Veterinář odpovídá Veterina Kadaň PROFIL VETERINÁŘE

Samozřejmě, lidem se to přece taky nepovede vždy a napoprvé. navíc pokud to bylo první hárání u fenky, tak je na ni ještě brzy, tak bych spíše byla ráda, že se jim to nepovedlo. Ale na ten ultrazvuk za týden se ještě stavte. Pro jistotu.

Další zajímavý obsah

Obezita u psů a koček: proč je nebezpečná?

Obezita patří mezi celosvětově velmi rozšířená civilizační onemocnění současné doby a jinak tomu není ani u našich domácích mazlíčků. Zatím co člověk své stravovací návyky může vůlí ovlivnit a změnit, zvíře je plně závislé na péči svého majitele. Obecně platí, že majitelé psů a koček milují své svěřence natolik, že jim vždy rádi dopřejí více než je potřeba a pak vznikají problémy s váhou. Proč je obezita nebezpečná a jak s ní lze bojovat?

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Pes nenasyta: 6 tipů, jak zvládnout psího Otesánka

Ačkoli dostávají pravidelně najíst, někteří psi jsou zkrátka neustále hladoví. Během dne vás pronásledují roztouženým pohledem a i když jste v kuchyni opravdu nešikovní, zdá se, že odpadlíků z linky není nikdy dost. Netvrdíme, že byste měli svého miláčka nechat hladovět, ale vyvážená a pravidelná strava v odpovídajícím množství je základem psího zdraví.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?