CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Bostonský teriér 3 měsíce - záchvaty ?

Otázka 12.2.2019     Pes

Dobrý den, před týdnem jsme si s přítelem přivezli domu štěně Bostonského teriéra nar. 21.11.2018, pejska. Často se bezdůvodně klepe, jakoby mu byla zima, přikládali jsme to nezvyklému prostředí strachu z něj, ale dnes už je na nás pejsek docela zvyklý, často vyhledává naši pozornost a třes nezmizel. Včera jsme si s přítelem všimli, když spinkal, že sebou škube, cuká mu tlamička a prokrucuje oči vsloup. Nereagoval na probouzení, po několika neodhadnutelných vteřinách (pro nás to byla věčnost) jsme ho zvedli aby se postavil. Pejsek byl vyděšený, nechtěl si stoupnout. Položili jsme ho na podlahu, kde po chvilce vstal, ale zadní nožičky mu padaly. Poté jsme už nic podobného nezpozorovali, až dnes, když malý zase spinkal. Měl vystrčený celý jazyk, kousal si do něj a opět nereagoval na probouzení. Je pořád strašně unavený a dlouho spí, což nevím jestli mám přikládat tomu, že jsou mu necelé 3 měsíce nebo tomu, že je s ním něco v nepořádku. Máme o něj veliký strach, na internetu jsem koukala na příznaky epilepsie u pejsků, ale nemáme s tímto žádné zkušenosti, tak bych pejskovi nerada diagnostikovala něco takového jen podle internetu, k paní veterinářce jdeme 21.2. na doočkování, tak potřebuji poradit jestli se nemáme čeho obávat a nebo jestli bychom naopak měli vyhledat pomoc dříve než 21.2. Děkuji za radu, Šejbová Kateřina

Veterinář odpovídá MVDr. Jaroslav Jančík: Veterinární ošetřovna Praha 9 - Satalice PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den.Nečekejte na 21.2. a co nejrychleji se objednejte k veterináři na vyšetření !Přeji hodně štěstí. S pozdravem MVDr Jančík.

Další zajímavý obsah

Odborník

Očkování psů: jaká jsou povinná a doporučená očkování?

Se štěňátkem, které jste si právě donesli z útulku nebo od chovatele, se starším psem nebo s vrhem štěňat, které se u vás doma narodily, zkrátka vás s pejskem čeká očkování u veterináře. Proč ale psa očkovat, proti čemu a jak často? Článek přináší přehledný souhrn očkování psů podle nejaktuálnějších doporučení Světové asociace veterinárních lékařů malých zvířat (WSAVA).

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?