CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Andulka zvrací

Otázka 24.7.2017     Ptactvo

Dobrý den, přibližně před týdnem moje pětiletá andulka vlnkovaná zvracela- poměrně hodně. Vypadalo to, jako zelený hnis. Momentálně se občas klepe a je načepýřená. Trochu více se škrábe a upravuje se. Často to vypadá, jakoby tlačila. Také často potichu a dlouze pípá, jakoby jí něco bolelo. Někdy to zase vypadá, že chce zvracet nebo se připravuje na vajíčka - krmení. Nevím.V kleci je ještě jeden sameček, k sobě se ale moc nemají. Na pohmatání nebylo cítit vajíčko. Jinak létá, pije, jí. Budu moc vděční za jakoukoli odpoved. Děkuji, Markéta Ondráčková

Veterinář odpovídá Veterinární ordinace ROCOVET PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, bylo by nejvhodnější navštívit veterinárního lékaře a udělat rentgenologické vyšetření andulky, aby se zjistilo, zda opravdu nemá v sobě vajíčko. Pouze pohmatem to nemusíte poznat. S návštěvou neotálejte, váš popis naznačuje vážný problém. Hezký den. MVDr. Sandra Coufalová DoTh.

Další zajímavý obsah

Odborník

Jak si porozumět s veterinářem?

Pokud vlastníte nebo se chystáte pořídit si domácí zvíře, do vašeho života s ním více či méně vstoupí také veterinární lékaři. Aby vám prostředí veterinárních ordinací nenahánělo hrůzu, abyste chodili na veterinu pokud možno rádi a především aby vám a vašemu zvířeti veterinární péče přinášela pokud možno jen samé benefity, je tu seriál článků o porozumění si s veterinářem.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Zajímavosti ze světa zvířat. Víte, že...

Naši mazlíčci jsou podivná stvoření. Zajímali jste se někdy o to, proč se občas tak zvláštně chovají? Kočka se zdá být mazaná, kolik si toho ale zapamatuje? Jsou psi opravdu barvoslepí? Také máte pocit, že váš papoušek jí prakticky neustále? Zde je několik faktů o zvířatech, které by vás mohly zajímat.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Jak se připravit na návštěvu veteriny?

Spolupráce veterináře a klienta je jedním ze zásadních bodů léčby a vzájemné porozumění, je obrovským krokem na cestě k úspěšné terapii. Jako autorka článku musím přeci jen trochu více stát na straně těch v bílých, zelených nebo modrých pláštích. Z této pozice vám i lépe přiblížím, proč ta komunikace někdy tolik vázne.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?