VETERINÁRNÍ
PORADNA

ZAJÍMAVÉ
ČLÁNKY

Kdo jsme a kontakty na nás

Kontaktní informace

HKR Vet s.r.o.
IČ: 24263681

info@radaveterinare.cz
608 145 428

Sídlo
Poděbradská 88/55
Praha 9 - Hloubětín
198 00

Lukáš Hájek

Lukáš Hájek

programování a administrativa

lukas@radaveterinare.cz
608 145 428

Ivana Kalmusová

Ivana Kalmusová

komunikace
a obsah

ivana@radaveterinare.cz
777 117 452

Lukáš Hájek je programátor. Vytvořil nám vlastní CMS, na nemž je náš portál postavený. Lukáš rozšiřuje projekt po technické stránce, stará se o jeho bezchybný chod a rychlé načítání stránek. Již několik let pečuje o maxi morče Tobiho, o kterém tvrdí, že dokáže měnit barvu srsti.

Ivana Kalmusová je specialistka na komunikaci a obsah, stará se o stávající i nové příchozí klienty. Píše články, vytváří nová témata a je zodpovědná za to, aby se uživatelé a čtenáři rádi vraceli. Budete s ní také v kontaktu v poradně pro laickou i odbornou veřejnost. Odchovala několik generací pískomilů a křečků a v současnosti se připravuje na adopci psa z útulku.

Členové redakce

MVDr. Zuzana Bernatíková absolvovala Fakultu veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně v roce 2009. Zajímá se o chirurgii měkkých tkání a kardiologii. Pochází z kraje Moravského Slovácka, čili do koníčků patří folklor, víno a zpěv. Dále pak rodina, keramika a práce veterináře. Má doma rezavou kočku Micku a stádo ovcí.

Mgr. Markéta Gregorová, Ph.D. vystudovala anglickou literaturu na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Nyní se věnuje korekturám textů, překladům a copywritingu. Postupně vystřídala chov křečů, želvy a pejska. Momentálně bydlí u své kočky Elišky.

MVDr. Tereza Ptáčková studovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. V současné době působí v ordinaci zabývající se především zdravotní problematikou psů a koček. Mezi její zájmy patří četba – nejen literatury odborné, ale i beletrie, poznávání přírody, psaní.

MVDr. Barbora Obenausová v roce 2010 Fakultu Veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Od té doby působila na dvou veterinárních klinikách a zaměřuje se převážně na interní medicínu psů, koček a malých savců. Doma má kříženku Ebby, se kterou zájmově běhá agility.

Zuzana Šotová žije napůl na samotě u lesa, napůl ve velkoměstě, kde studuje český, španělský, anglický jazyk a média. Říká o sobě, že je kočičí máma, milovnice zvířat a náhodných faktů a jazykových zajímavostí. Ve volném čase čte knihy, sleduje filmy a seriály, cestuje.

Denisa Kratochvílová je chovatelka suchozemské želvy Joyho, o jehož životě a chovu se můžete dočítat na našem portále v kategorii Želvy. Oblíbené činnosti: četba, kolo, plavání, box a rodina, kterou doplňují králíci, dva psi a chameleon jemenský.

Anna Formánková je dlouholetou chovatelkou chameleonů jemenských, o nichž pravidelně píše v kategorii Chameleon. V současnosti má tříčlennou chovnou skupinku. Kromě nich a dvou malých dcer je u ni v domácnosti v pražském bytě ještě morče a fenka anglického buldoka. Chovu se věnuje vice než 7 let, odchovala desítky mláďat.

Eva Němčanská je chovatelkou afrických pygmy ježků a majitelkou chovné stanice Hedgehog Dream, její domácnost tvoří ještě barevní jorkšírští teriéři, kočka Míšenka, ouessantské ovečky, křeček a afričtí šneci. V ČR založila Klub chovatelů ježků.

Ing. Karolína Pleštilová miluje život za Prahou a svou fenku jorkšírského teriéra, Mayu. Doma má rybku Bojovnici pestrou, která nese příznačné jméno - Pan Ryba. Ve volném čase ráda cestuje, studuje odbornou literaturu zaměřenou na marketing nebo jednoduše relaxuje.

Lenka Kapustová studuje na Fakultě veterinárního lékařství v Brně. Zajímá se především o kardiologii a onemocnění respiračního systému psa a kočky. Pochází z jižní Moravy, mezi její záliby patří vedle veterinární medicíny také folklor, četba a dlouhé procházky v přírodě. Doma jí dělá radost veselá fenka adoptovaná z útulku.

MVDr. Irena Ernygerová MVDr. Irena Ernygerová pracuje pro společnost Mevet s.r.o. působící v oblasti prodeje, distribuce a marketingu léčivých přípravků farmaceutické společnosti Boehringer Ingelheim. Má dlouholeté zkušenosti s chovem boxerů, vlastní dvě boxerky Aris a Guess, dále kocourka Damiána, papouška Žaka a králíka. Má ráda sport, přírodu, četbu a dobré jídlo.

MVDr. Kateřina Karásková v roce 2009 úspěšně ukončila studium FVL VFU v Brně. Následně nastoupila do Ústavu výživy zvířat, kde v roce 2012 obhájila titul Ph.D. V Ústavu výživy zvířat se věnuje především výživě psů, koček a exotických druhů zvířat. Doma jí dělají společnost pes, rybičky, felsumy, agamy a hadi.

Henrieta Zbořilová je studentkou 5. ročníku veterinárního lékařství. Zajímá ji hlavně medicína exotických zvířat, především plazů, a interní medicína psů a koček. Kromě studia se ráda prochází v lesích, navštěvuje hrady, severské země, čte fantasy nebo hororovou literaturu a miluje veganskou kuchyni. Domácnost sdílí s několika sklípkany, leguánem Evženem, užovkou Terezou a nahatou kočkou Lakmé :).

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?