CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Očkování domácích koček na fevl

Otázka 20.11.2020     Kočka

Dobrý den, prosím moc o pomoc... u nového vet... jsem chtěla nechat moje holky očkovat na základní nemoce / já neznalce / sem jim tedy nechala udělat test aby se mohly nechat očkovat... až po očkování mi pan řekl že to je na leukémii... i s dalšími poplatky mě to stalo 4000 plus za 4 týdny 2x800 , dobře ale moje starší kočka byla týden v pohodě a 8 a 9 den od očkování je malatna, nejí, jen spí a má asi teplotu.../boty schováváme/ beru je jako děti ale spíše trpí... co se stane když nepůjdu na přeočkování? Chtěla sem si vzít ještě malé kočičí miminko , které má u sebe moje kamarádka / odčervene, odblešené/ ale nechci ho takto zatěžovat..bojím se aby se nenakazily a aby mi neumřela

Veterinář odpovídá MVDr. Jaroslav Jančík: Veterinární ošetřovna Praha 9 PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den. Může to být reakce na očkování. Na revakcinaci s ní nejděte. Kotě si nechejte naočkovat až ve 4 měsících. S pozdravem MVDr Jančík.

Reakce od tazatele

Děkuji moc za odpověď... A když moje obě kočky jsou teď očkovány na fevl / na přeočkování tedy nepůjdu/ nevadí že přijde kočka, která nebude očkovana na fevl ale redy až ve 4 měsících na běžné nemoce? A na co byste doporučil očkovat bytové kočky? Moc děkuji za odpověď

Reakce od veterináře

Dobrý den. Bylo by dobré zjistit, zda-li rodiče nového kotěte byli naočkováni proti FeLV. Pokud jsou starší kočky alespoň 1x naočkované proti FeLV., mělo by to stačit.Kočky v bytě bych očkoval 1xročně proti fel.komplexu a FeLV. S pozdravem MVDr Jančík.

Další zajímavý obsah

Hobby

Co potřebuje koťátko, když si ho přinesete domů

Vzpomínáte si ještě, kdy jste si přinesli tu malou, chlupatou, roztomilou kuličku domů? Přestože jsou kočky celkem nenáročná domácí zvířata, většina lidí se jim snaží poskytnout o nejlepší od krmiva po pelíšek. Pokud s chovem kočičky teprve začínáte, možná se vám bude hodit pár tipů, jak se na příchod ochmýřené radosti připravit a co jí poskytnout.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

Cestování s mazlíčkem: 7 tipů, jak se připravit na dobrodružství a užít si ho

Za chvíli začínají letní prázdniny a část světa se začne přemísťovat do teplejších destinací. Ne vždy ale chceme nechat našeho zvířecího parťáka doma, a tak vybíráme takovou dovolenou, aby mohl vyrazit na cesty s námi. Může to však pro něj znamenat stres a někdy i nebezpečí, proto jsme pro vás připravili několik doporučení, jak cestu bezpečně zvládnout.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
  Položit dotaz do poradny

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?