CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

kocourek,prestehovani

Otázka 12.2.2018     Kočka

Dobrý den,mám 2 kocoury 8,6 let musela jsem opustit rod,dum s vice bytama,kde kocouri chodili ven dle potřeby,ja sla do panelaku,myslela jsem si naivne,ze kdy je necham na baraku(DO BYTU SEL po mě bratranec,dohoda byla jasne kocicaky si necham)STARSI si tam zvykl,mladsi tam nechce vubec být,takže je z nej kocourek bez domova,já ho vzala k sobe do bytu,ale k ranu3-4h.brecel a chte ven,takže jsem se oblekla a zas ho odvezla,aby mě z podnajmu nedali výpoved..nevim,kam zmizel od soboty ho nikdo nevidel,trapim se a on urcite vice...nevím,zda existuje metoda jak ho mit doma,aby nestradal a byl v pohode doma...je kastrovaný.736736028 Jandova Liberec,zda pomuze FELIWAY CI JINE ANTIDEPREIVA...JE TO 14DNI.kvetiny.jandova@seznam.cz mám fakt kousek svuj kram,chodil za mnou a ted už nic.

Veterinář odpovídá MVDr. Jana Lázenská PROFIL VETERINÁŘE

dobrý den, určitě by mu to mohlo pomoct, ze začátku bych zkusila feromonový obojek nebo feromony do zásuvky na elektřinu aby se trochu zklidnil, dále se dají použít i léky na přírodní bázi jako calming od alavisu,pokud nezebere tak pak dát antidepresiva pro kočky. kočky obecně nemají rády změny, dlouho si zvykají

Další zajímavý obsah

Odborník

Osiřelé kotě z pohledu veterináře. Co vás čeká?

Do veterinárních ordinací velmi často přicházejí lidé, kteří v ruce svírají malý chlupatý uzlíček a neví, co s ním. Vzhledem k vysoké plodnosti nekastrovaných koček, které mívají potomky alespoň dvakrát za rok, nejsou opuštěná koťata výjimkou. Nejčastěji kočičí matky umírají následkem autonehod, infekčních onemocnění nebo komplikovaného porodu.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Zoonóza: onemocnění přenášené ze zvířete na člověka. Existuje jich více jak 200 druhů!

Zoonózy představují významnou část hlášených infekčních onemocnění v České republice. Přenáší je celá řada zvířat, u domácích mazlíčků se s nimi nejvíce setkáte u psů a koček. Typickou zoonózou jsou například nemoci, které přenáší klíště obecné. Dávejte si proto pozor a čtěte, které z nich vám nejvíc hrozí a jak se můžete chránit.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

FOR PETS: jedinečný veletrh pro domácí mazlíčky a jejich majitele

První dubnový víkend bude letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA patřit tradičnímu svátku všech zvířat. Sedmý ročník veletrhu FOR PETS nabídne vše pro čtyřnohé, dvounohé i beznohé domácí mazlíčky. Seznámíte se s novinkami na trhu a zároveň se setkáte s odborníky či zhlédnete ukázky práce se zvířaty. Doprovodný program, který připravuje Nadace na ochranu zvířat, bude i letos pestrý. Veletrh FOR PETS doplní od 6. do 9. dubna 2017 soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?