VETERINÁRNÍ
PORADNA

ZAJÍMAVÉ
ČLÁNKY

Kočka nejspíše snědla gumičku do vlasů

Otázka 15.4.2021     Kočka

Dobrý den , Dnes je to 2 dny , co mi kočka snědla gumku do vlasů . V popisku píšu nejspis protože už si přijdu jak blázen jak furt čekám a nic a kamarádky si dělají srandu ze ji beztak ani nesnedla . Ale jsem si na 90% ze ano ... můj doraz zní . Kočka mi snedla asi 7měsíční gumicku do vlasů . Neměla kovový předmět nebyla široká ( prikladam foto) . Chtěla bych se zeptat zda raději jet na veterinu nebo vyčkat ? Hlidam teď 2 den stolici .. chodí tak jak je zvykla - ráno a večer a exkrementy má hezké chodí pravidelně . Je normální - hravá , žere , proste jak kdyby se nic nestalo . Tak zda ještě mám hlídat stolici nebo pro jistotu jet na veterinu? Foto obsahuje 3 gumicky - je to jedna a ta sama akorát jinak vytahana ( myslím ze ta druhá nejmenší by mohla odpovídat , ale určitě ji predtim rozkousla. ) moc děkuji za radu a hezky den

Veterinář odpovídá MVDr. Karolína Štoselová PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, pokud by začala být apatická nebo občas zvracela, určitě navštivte vet.lékaře, který provede sono a podívá se, zda nedošlo ke zástavě peristaltiky. Gumička tam muze byt i týdny a začít dělat problémy později. Můžete ji pořídit pastu na trichobezoáry a podávat ji denně.

Další zajímavý obsah

Odborník

Jak si porozumět s veterinářem?

Pokud vlastníte nebo se chystáte pořídit si domácí zvíře, do vašeho života s ním více či méně vstoupí také veterinární lékaři. Aby vám prostředí veterinárních ordinací nenahánělo hrůzu, abyste chodili na veterinu pokud možno rádi a především aby vám a vašemu zvířeti veterinární péče přinášela pokud možno jen samé benefity, je tu seriál článků o porozumění si s veterinářem.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Antiparazitika pro kočku či psa. Jak si správně vybrat?

Dnes máme široký výběr antiparazitárních preparátů působících proti blechám a klíšťatům. Tito parazité dokáží psa i kočku pořádně potrápit. Kromě toho, že sají krev, mohou být zdrojem přenosných onemocnění a přenašečem vnitřních parazitů, mohou na ně vznikat velmi nepříjemné alergické reakce. Každá forma má své klady i zápory.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
  Položit dotaz do poradny

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?