CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

kocka moci na obleceni

Otázka 14.10.2019     Kočka

Dobry den, potreboval bych od vas poradit jak muzu zastavit kocku aby mocila na obleceni (je ji jedno jestli je obleceni nove, spinave nebo nove vyprany). Moci specificky jen na obleceni na ruznem miste. Kocka zacala se tahle chovat pote co jsem s ni byl na prochazku pred dvouma mesicema pri te potkala jine kocky a psy. Prestal jsem s ni chodit ven zhruba pred mesicem po prvni moceni, ale bohuzel moceni stale pokracuje. Kocka je zdrava, ji pravidelne a nevypada ze by mela nejake zdravotni problemy. Pouzivam na jeji kocici zachod nikoliv pisek ale jeden druh sterku. Prosim o radu. Dekuju za odpoved.

Veterinář odpovídá PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, na toto nežádoucí chování bohužel žádná jednoduchá rada není. Kočky takto ukazují nějaký stres a nepohodu a trochu se Vám mstí. Zkuste udělat co nejvíce pro to, aby byla kočka v pohodě. Zkuste také použít nějaké preparáty proti stresu a na oblečení případně sprej, který vadí - přímo pro tyto účely se prodává. Hodně štěstí!

Další zajímavý obsah

Odborník

Jak si porozumět s veterinářem?

Pokud vlastníte nebo se chystáte pořídit si domácí zvíře, do vašeho života s ním více či méně vstoupí také veterinární lékaři. Aby vám prostředí veterinárních ordinací nenahánělo hrůzu, abyste chodili na veterinu pokud možno rádi a především aby vám a vašemu zvířeti veterinární péče přinášela pokud možno jen samé benefity, je tu seriál článků o porozumění si s veterinářem.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Na psí a kočičí nervy pomáhá klidný přístup, psycholog nebo přírodní veterinární přípravky

Existují psi a kočky pohodáři a ti, kteří se lekají kdejakého šustnutí, stresují je cesty dopravními prostředky, na výletech zvrací, a že byste je nechali doma o samotě, si můžete nechat tak akorát zdát. Veškerý diskomfort, který vaše zvířátko prožívá a na který špatně reaguje, je pro něj stres. A koneckonců je to stres i pro vás jako pro majitele.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Popáleniny: první pomoc pro domácí mazlíčky, 1. část

Málokterá zranění domácích mazlíčků jsou tak traumatizující, bolestivá a způsobují takové trvalé následky jako popáleniny. Na rozdíl od jiných poranění jsou popáleniny charakteristické tím, že poškozují tkáň; někdy nevratným způsobem. Je proto důležité domácnost zabezpečit tak, aby mazlíčci nepřišli k úhoně.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?