CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Dieta pri struvitech

Otázka 12.5.2019     Kočka

Dobry den, mam prosbu, mame skoro rocniho kocoura Ruska modra, ktery pred tydnem absolvoval cevku a vyplach mocovych cest, objevily se u neho struvity, jinak je po laboratorni strance v poradku, dostal narizenou pul rocni dietu, ale uz jsme vyzkouseli vetsinu urcenych dietnich granuli a kapsicek, jenze mu vubec nic nechutna, je nejaka moznost davat mu k jidlu treba varene kureci maso nebo cokoliv, co by mu castecne nahradilo granule a kapsicky o ktere nestoji?Mohl by treba i bezlaktozove mleko?Moc dekuji Hladikova

Veterinář odpovídá Veterina PAPRSEK - MVDr. František Svozil PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, Vterinární diety na struvity jsou speciálně upravené tak, aby je rozpouštěly, což kuřecí maso ani mléčné produkty (které nejsou vhodné pro dospělou kočku) neudělají. Nevíme jakým způsobem jste zkošela měnit stravu, ale každá změna má být pozvolná během 7 dnů, kdy se do stávající stravy po troškách přidává více a více nové až do týdne přijdete na novou úplně. A žádná zdravá kočka dobrovolně neumřely hlady a kočky vydrží až 4 dny vydírat majitele hladovkou. hezký den

Reakce od tazatele

Moc Vam dekuji za odpoveď. S pozdravem Hladikova

Další zajímavý obsah

Odborník

Jak si porozumět s veterinářem?

Pokud vlastníte nebo se chystáte pořídit si domácí zvíře, do vašeho života s ním více či méně vstoupí také veterinární lékaři. Aby vám prostředí veterinárních ordinací nenahánělo hrůzu, abyste chodili na veterinu pokud možno rádi a především aby vám a vašemu zvířeti veterinární péče přinášela pokud možno jen samé benefity, je tu seriál článků o porozumění si s veterinářem.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

Co potřebuje koťátko, když si ho přinesete domů

Vzpomínáte si ještě, kdy jste si přinesli tu malou, chlupatou, roztomilou kuličku domů? Přestože jsou kočky celkem nenáročná domácí zvířata, většina lidí se jim snaží poskytnout o nejlepší od krmiva po pelíšek. Pokud s chovem kočičky teprve začínáte, možná se vám bude hodit pár tipů, jak se na příchod ochmýřené radosti připravit a co jí poskytnout.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Osiřelé kotě z pohledu veterináře. Co vás čeká?

Do veterinárních ordinací velmi často přicházejí lidé, kteří v ruce svírají malý chlupatý uzlíček a neví, co s ním. Vzhledem k vysoké plodnosti nekastrovaných koček, které mívají potomky alespoň dvakrát za rok, nejsou opuštěná koťata výjimkou. Nejčastěji kočičí matky umírají následkem autonehod, infekčních onemocnění nebo komplikovaného porodu.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?