CHCI POLOŽIT DOTAZ
VETERINÁŘI ZDARMA

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
K PŘEČTENÍ

Divne chovani u chameleona.

Otázka 16.6.2020     Chameleon

Chameleona mame doma asi uz 3 mesic a vse bylo v naprostem poradku. Vse se zacalo menit pred 3 dny. Chameleon se zacal chovat divne a pokazde kdyz se nekdo priblizil k terariu, tak mel tendence couvat. Jindy koukal ven a vyhlizel nas, lezl po ruce... proste vse ok. Dalsi den jsme ho nemohli vubec najit, az jsme ho nasli skrceneho dole v koute teraria. Naprosto hnedy. Behem dne se porad schovaval, dokonce se zahrabaval pod hlinu nebo polehaval dole pod kvetinou!!! Vyhubly a zeslably.. nemel se silu ani pohnout. Uz jsme mysleli na to nejhorsi, kdyz vecer zacal splhat nahoru po vetvich a vratila se mu uz i docela svetle zelena barva. Potiz zustava v jeho plachosti, ktera je porad enormni. Z pinzety uz nezere a pokud se nekdo priblizi, je problem a sleza rychle dolu zase do hliny... Ji normalne, ale jen sam a kdyz neni rusen. Muzete mi nekdo vysvetlit, co se s nim deje? Napadla ne otrava z jidla, coz by vysvetlovalo jeho malatnost ale proc ta zmena chovani?! Dekuji moc!

Veterinář odpovídá MVDr. Zuzana Bernatíková PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý večer, to bohužel nevím. Zkuste zvážit vše nové, co se u Vás v domácnosti přihodilo, co jste pořídili, případně přidali do terária. Dále zkontrolujte parametry v teráriu jako je vlhkost, teplota atd. Hezký večer

Další zajímavý obsah

Odborník

Jak se připravit na návštěvu veteriny?

Spolupráce veterináře a klienta je jedním ze zásadních bodů léčby a vzájemné porozumění, je obrovským krokem na cestě k úspěšné terapii. Jako autorka článku musím přeci jen trochu více stát na straně těch v bílých, zelených nebo modrých pláštích. Z této pozice vám i lépe přiblížím, proč ta komunikace někdy tolik vázne.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Jak si porozumět s veterinářem?

Pokud vlastníte nebo se chystáte pořídit si domácí zvíře, do vašeho života s ním více či méně vstoupí také veterinární lékaři. Aby vám prostředí veterinárních ordinací nenahánělo hrůzu, abyste chodili na veterinu pokud možno rádi a především aby vám a vašemu zvířeti veterinární péče přinášela pokud možno jen samé benefity, je tu seriál článků o porozumění si s veterinářem.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?